Start

Informujemy Państwa, że w oparciu o obowiązujące prawo prowadzimy zapisy do klas pierwszych dzieci urodzonych w rocznikach 2007 i 2008 zamieszkałych w naszym obwodzie. (Granice obwodów szkolnych dla publicznych szkół podstawych, prowadzonych przez Gminę Miasto Nowy Targ - link).

Przypominamy, iż od 1 września 2014 r. obowiązek szkolny obejmuje:

• wszystkie dzieci 7-letnie (rocznik 2007) oraz
  • dzieci 6-letnie urodzone w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2008 r.
  • natomiast dzieci urodzone w drugiej połowie 2008r. będą mogły rozpocząć naukę na wniosek rodziców.

Prosimy o dokonanie zapisu w nieprzekraczalnym terminie do 28.02.2014 r. w sekretariacie szkoły.

Za obowiązek szkolny rozumie się uczęszczanie do klasy pierwszej (poprzedzone przygotowaniem przedszkolnym w oddziale „0" w szkole lub przedszkolu).

Dokumenty związane z rekrutacją do klas pierwszych (do wydruku).

Obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego od 1 września 2014 r. ciąży na dzieciach w wieku 5 lat (rocznik 2009). Rodzic ma prawo wyboru przedszkola lub oddziału zerowego w drodze postępowania rekrutacyjnego. W związku z tym wnioski do rekrutacji o przyjęcie do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 5 wraz z załącznikami (do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) przyjmowane będą w dniach od 1.03.2014 do 31.03.2014 r. w godz. 10.00-15.30 w sekretariacie.
Prosimy o nieprzekraczalne dotrzymanie podanych terminów. Tel. 18 264 10 80.

Dokumenty związane z rekrutacją do oddziałów przedszkolnych (do wydruku).