Odblaskowa szkoła

Uczniowie, którzy osiągnęli największą ilość punktów w poszczególnych klasach czwartych:

kl. IV a

Michał Kowalcze, Jakub Młynarczyk, Klaudia Podkanowicz

kl. IV b

Zuzanna Siaśkiewicz, Piotr Czabania

kl. IV c

Piotr Kula, Lena Chełmecka, Hubert Stopka

kl. IV d

Stanisław Przesławski, Anna Złoza, Wojciech Groblicki

Gratulujemy wyników!

Zapraszamy do Odblaskowej Szkoły, w której odbędą się różne spotkania, konkursy. Na przykład konkurs wiedzy z odpowiednimi zadaniami dla poszczególnych klas (Bezpieczeństwo na drodze), konkurs plastyczny dla klas 0-III (Obowiązek noszenia elementów odblaskowych przez dzieci i dorosłych), a dla klas IV-VIII konkurs fotograficzny. Szczegóły na plakatach, które znajdują się m.in. na parterze (obok recepcji) i na II piętrze.

Pojawią się również dodatkowe ćwiczenia dla chętnych uczniów (np. rozwiązywanie krzyżówek). Szukajcie krzyżówek na parterze, obok recepcji (wielka, niebieska tablica na kółkach) oraz na II piętrze (tablica korkowa przy schodach).

KOORDYNATORKI  KONKURSÓW:

p.Beata Wybraniec, p.Paulina Szal i p.Danuta Kuros

Podczas uroczystego spotkania dzieci z klas najmłodszych z Panem Dyrektorem oraz koordynatorkami konkursu Odblaskowa Szkoła, uczniowie usłyszeli o podstawowych zasadach zachowania podczas drogi do szkoły i ze szkoły, a także o obowiązku noszenia odblasków po zmierzchu. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały gadżety odblaskowe.

W klasach  0-III dzieci wykonały prace plastyczne na temat Bezpieczna droga do szkoły i ze szkoły.

Oto nagodzeni uczniowie:

Liwia Kwiatkowska, Bartek Barnaś, Zosia Gąsienica-Wawrytko, Karolina Maczek, Marta Młynarczyk, Weronika Wojtczyk, Adam Pawlikowski, Amelka Panczakiewicz oraz Urszula Nycz-Malska.

Wyróżnienia: Radek Seweryn, Emilka Studentowicz oraz Sylwek Stępiński.

Gratulujemy   Artystom!

Odblaski według pomysłu uczniów...

Przy tworzeniu projektów znaczka odblaskowego ogromną pomysłowością wykazali się uczniowie klas czwartych oraz piątych.