Co robimy

superkoderzy logo

Dziś już stało się jasne, że we wrześniu za wakacjami nie będą tęsknili uczniowie klas IV-VI, gdyż nasza szkoła, jako jedna ze 170 w Polsce, zakwalifikowała się do nowej edycji programu #SuperKoderzy.

#SuperKoderzy to ogólnopolski program edukacyjny Fundacji Orange, którego kluczowym elementem jest nauka programowania. W czasie trwania programu dzieci uczą się programowania, podstaw robotyki i poznają świat nowych technologii.

Autorami tego ogromnego sukcesu są p. Katarzyna Smosna i p. Szymon Skalski, którzy nakręcili trzydziestosekundowy filmik odpowiadający na pytanie "Dlaczego my mamy zostać #SuperKoderami?".

Kółko multimedialne zaprasza do zapoznania się z projektami gier wykonanych w programie Scratch. Uczniowie, którzy przygotowali gry to: Konrad Wojewódzki, Kuba Węgrzyn i Wojtek Chwałkowski. Logo naszego kółka zostało zaprojektowane i wykonane przez Szymona Ziółko.

Link do gier