Podaruj Książkę Bibliotece

Już po raz trzeci szkolna biblioteka zorganizowała akcję Podaruj książkę bibliotece. W tym roku otrzymaliśmy od 120 szczodrych czytelników oraz przyjaciół biblioteki aż 650 książek i książeczek! Do każdej z nich została wbita pieczęć z logo akcji. Obok zamieszczono imię i nazwisko ofiarodawcy.

23 maja 2014r. w uroczysty sposób podsumowaliśmy akcję. Wystawione w holu szkoły książki wzbudziły duże zainteresowanie uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Były podziękowania i drobne upominki dla wszystkich uczestników oraz nagrody dla tych, którzy ofiarowali najbardziej atrakcyjne dary. Na olbrzymie wyróżnienie zasługuje Maciek Klepacz z kl.4b, który przekazał bibliotece ponad 150 książek.

W promocji przedsięwzięcia pomagały bajkowe postacie – SpongeBoba oraz pingwina Skippera, w które wcieliły się panie stażystki: Monika Mierzejewska i Kamila Czajka.

Beata Kuranda, Magdalena Jagła