Wystawy

29 kwietnia 2013r. w naszej szkole zagościł Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski. Przy okazji mógł również ocenić pracę szkolnej biblioteki. W holu szkoły obejrzał przygotowaną przez panie bibliotekarki wystawę dotyczącą Juliana Tuwima w roku poświęconym temu poecie. Kurator zwrócił uwagę na przygotowaną przez bibliotekę tablicę poświęconą patronowi szkoły – Konfederacji Tatrzańskiej. Oglądając pomieszczenia biblioteczne, Pan Kurator zainteresował się funkcjonowaniem biblioteki oraz centrum multimedialnego, a także trwającą akcją „Podaruj książkę bibliotece". Dyrektor Szkoły Krzysztof Kuranda, podsumowując wizytę, wyraził zadowolenie z przebiegu spotkania, które pokazało efekty rzetelnej pracy nauczycieli.