Start

Tegoroczny Szkolny konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka", spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Przedstawiciele klas 0-8 wykonali 12 pisanek przestrzennych oraz 31 prac w formacie płaskim. Wykonawcy przepięknych prac wykazali się  kreatywnością, pomysłowością,  orginalnością . Ocena  tych prac, nie była łatwa dla jury w osobach; Pani Dorota Fryźlewicz oraz Pani Jadwiga Nowobilska, ponieważ wszyscy uczestnicy wykazali się dużą inwencją twórczą.

Wszystkie 43 prace zostały nagrodzone i wyróżnione. Nagrodę specjalną -dyrektora otrzymała praca przestrzenna uczennicy:Laury Gottfried z klasy 5b.

Pozostałe nagrody otrzymały prace przestrzenne tj. Tymoteusz Urbański kl.0, Natalia Wielkiewicz kl.2a, Oliwia Janiczak kl.5b, Leon Krzymiński kl.1b, Tytus Krzymiński kl.5a oraz  prace w formacie płaskim; Emilia Świerk kl.1b, Emil Ochędowski - Ruszała kl.1a,Jakub Wasielak kl.1b, Roman Ochędowski-Ruszała kl.2b, Maksymilian Skupiński kl.1b, Anna Palej kl.3b, Tomasz Słowakiewicz kl.6b, Mykhailo Pohrebytskyi kl.1a, Laura Klimek kl.2a. Pozostałe prace otrzymały wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje i podziękowania za włożoną pracę i ciekawe pomysły. Nagrody ufundowała Rada Rodziców , za co serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie konkursu: Pani Dorota Fryźlewicz, Pani Jadwiga Nowobilska.

Zdjęcia prac dostępne w galerii szkolnej.