Start

6 czerwca 2023 r. na stadionie obok Hali Sportowej „Gorce” w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w 4-boju. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali z uczniami z innych nowotarskich szkół w konkurencjach lekkoatletycznych takich jak bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal i bieg długi - 600m i 1000m.

Dziewczęta w składzie: Anna Pajerska, Marta Młynarczyk, Zofia Mizera, Agnieszka Krzok, Sara Knurowska wywalczyły II miejsce (907 punktów).

Chłopcy również stanęli na podium zajmując II miejsce (729 punktów). Szkołę reprezentowali: Kacper Rokicki, Patryk Mrugała, Albert Bachulski, Tytus Krzymiński, Mariusz Kowalczyk, Eryk Klocek.

Indywidualnie wśród chłopców najlepszym naszym zawodnikiem był Kacper Rokicki  zajmując 3 miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy mimo niesprzyjających warunków pogodowych świetnie poradzili sobie we wszystkich konkurencjach lekkoatletycznych.

4bo j1    4boj chch

4boj dz chdz ch