Święto Patrona Szkoły

W tym roku Święto Patrona Szkoły miało szczególny przebieg. Uroczystość odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury.

Po występie artystycznym uczennica klasa VIII Olga Chrzanowska odczytała napisany w imieniu uczniów list skierowany do ostatniej żyjącej konfederatki - pani Haliny Daukszy. Następnie wręczone zostały nagrody laureatom szkolnego Konkursu Wiedzy o Patronie.

Wyjątkowym punktem programu było obejrzenie filmu o Konfederacji Tatrzańskiej nakręconego przy współudziale naszej szkoły. Pokaz miał charakter zamknięty. Przeznaczony był dla aktorów występujących w filmie,  dlatego też na widowni znaleźli się ci szczególni goście. Projekcję poprzedziło słowo pomysłodawcy i reżysera - pana Stanisława Apostoła.

Razem z nami w Święcie Patrona Szkoły uczestniczyli burmistrz Grzegorz Watycha oraz pani wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska - Steg.

PS 18

Zapraszamy do galerii zdjęć.